Par produkciju

Blue Water grupa pastāv jau vairāk kā 25 gadus, kuru laikā guvusi un nostabilizējusi profesionālu pieredzi santehnikas (virtuves un vannas istabas jaucējkrānu, dušas komplektu un aksesuāru) ražošanā.

Blue Water vēsture aizsākās 1989.gadā, Amerikā, kad divi brāļi inženieri uzsāka ekskluzīvu virtuves un vannas istabas juacējkrānu ražošanu. Jau no paša sākuma līdz pat mūsdienām uzsvars ražošanā tiek likts uz kvalitāti, dizainu un funkcionalitāti. Produkcijas kvalitāte apstiprināta ar daudziem sertifikātiem, piemēram: UPC (ASV un Kanādā), NFS (ASV), WaterMark (Austrālijā), ACS (Francijā, TUV (Vācijā), K (Korejā), PHZ (Polijā).

Jau labu laiku ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar pazīstamiem itāļu dizaineriem, kas piešķir Blue Water un ART PLATINO jaucējkrāniem smalku, eiropeisku dizainu, kas attīstās un mainās līdz ar pasaules dizaina tendencēm. Pateicoties tam, iegūtas vairākas starptautiskas balvas par dizainu un inovācijām šajā jomā, piemēram: Design Awords 2010, The 1-st prize of Golden Tick 2011 – 2012 u.c.

Šobrīd Blue Water grupa ir 3 savstarpēji saistīti uzņēmumi, kas nodarbojas ar misiņa jaucējkrānu ražošanu, galvinizāciju, kā arī jaucējkrānu un aksesuāru ražošanu no nerūsējošā tērauda. 2010.gada februārī tika atklāta pilnīgi jauna rūpnīca Ķīnā, kas aizņem 140000m² lielu platību un kas aprīkota ar šobrīd modernākajām ražošanas iekārtām. Šajā rūpnīcā, paralēli Blue Water un ART PLATINO jaucējkrāniem, tiek ražoti arī vairāku citu zīmolu jaucējkrāni (arī pasaulē plaši pazīstamu zīmolu jaucējkrāni).

Eiropas centrālā noliktava atrodas Polijā.

Pastāvīga un rūpīga produkcijas kvalitātes kontrole ļauj Blue Water un ART PLATINO lepoties ar labu reputāciju jau vairāk kā 50 pasaules valstīs, kurās šie jaucējkrāni ir pieejami, iepazīti un atzinīgi novērtēti.

Nu jau vairāk kā 5 gadus Blue Water un ART PLATINO jaucējkrāni pieejami arī Latvijā. Tie nopērkami labākajos santehnikas veikalos Rīgā un citur Latvijā, kā arī internetveikalos.

Pat tik šķietami ikdienišķa lieta, kā jaucējkrāns, var kļūt par lielisku interjera dizaina elementu un priecēt Jūs dienu no dienas, gadu no gada!
Lai Jums izdodas iekārtot savu virtuvi un vannas istabu tieši tā, kā to vēlaties!